Írók a teraszon [ irok.terasz.hu ] Sakkportál [ sakk.terasz.hu ] Kertészeti portál [ www.kertpont.hu ] Gokart Magazin [ www.gokartmagazin.hu ]

Ismeretlen
[ Nemzeti Táncszínház ]
fotó Ajpek Orsi
 
Dátum: 2019. december 11. szerda    Mai névnap(ok): Árpád a - a - a
Európa Kulturális Sugárút
2003. április 5-én, egy héttel az EU csatlakozás előtt nagyszabású rendezvénynek ad otthont a főváros kulturális fő tengelye, amely a budai Vártól a Lánchídon át az Andrássy úton a Városligetig tart. Ez alkalomra az Európa Kulturális Sugárút nevet viseli a város kulturális intézményekkel legsűrűbben ellátott útvonala, amelynek mentén található kulturális intézmények estig várják színes, ingyenes programokkal az érdeklődőket az ország minden részéről (ezen a napon nyit például a Vidámpark, amelybe szintén díjmentesen lehet aznap bejutni).

 

Több mint harminc helyszínen zajlanak az események (reggel 10 órától a múzeumokban és színházakban, 13 órától a szabadtéren, este 22 óráig).
Az Andrássy utat lezárják a Bajcsy-Zsilinszky út sarkától az Oktogonig. Három, ez alkalomra felépített színpadon szól az igényes zene Európa minden tájáról. A negyedik színpad az Erzsébet téri gödörben lesz, ahol a könnyűzenéé a főszerep, és sörfesztivál zajlik estig. EU-információs sátrakban a látogatók hozzájuthatnak a csatlakozást érintő információkhoz, különböző európai országok országismertető anyagaihoz, a hazai minisztériumok propagandaanyagaihoz, ill. a médiatámogatók információihoz.

A fogyatékossággal élőknek az idei év talán egy kicsit más mint a többi.
A fogyatékossággal élő emberek Európa-szerte rendezvények, programok, konferenciák és egyéb aktivitások révén szeretnék felhívni a társadalom és nem utolsó sorban a döntéshozók figyelmét problémáikra. Arra, hogy nem csak léteznek, de élni is szeretnének! Tanulni, dolgozni, szórakozni, szeretni, gyermekeket szülni, családot alapítani, sportolni.
Ezen gondolatok szellemében igyekeztek a fogyatékossággal élők részére programokat szervezni, illetve az általuk készített alkotásokat, produkciókat bemutatni a 2003. április 5-i Európa Kulturális Sugárút nagyrendezvény keretein belül.
Az egynapos rendezvényen 4 helyszínen, négy különböző jellegű produkcióval lépnek fel a mentálisan akadályozottaktól kezdve, a vakokon keresztül a mozgáskorlátozottakig a szereplők.


Beharangozó április 4-én

Az Európa Kulturális Sugárút programja április 4-én az olasz zászlódobálók műsorával indul az alábbi időpontokban és helyszíneken:

16:00 Blaha Lujza tér,
17:00 Vörösmarty tér,
18:00 Nyugati pu.,
19:00 Oktogon,
20:00 Moszkva tér
és az Olasz Intézetben 19:00 órakor a Liszt Ferenc Zeneakadémia mesterkurzusán résztvevő olasz előadóművészek koncertje (Fortunato Casu - hegedű, Pierluigi Ruggiero - gordonka, Basak Dilara Özdemir - zongora) hallható, amelynek keretében Mozart, Schumann, Donizetti, Bartók és Piazzolla műveket adnak elő.

2003. április 5. szombat

Magyar Nemzeti Galéria

10:00-20:00 Európa fejedelmi udvaraiban Mányoki Ádám, egy arcképfestő pálya szereplői és helyszínei
14.00 A Brass in the Five fúvósötös koncertje a Savoyai teraszon
17.00 A BM Szimfonikus Zenekar promenádkoncertje a Galéria épületében

Budapesti Történeti Múzeum

10.00 Gyermekprogram: Koronázási ünnepség Magyarországon
11:00 "Visszaszerzett kincseink" kiállítás a 2002-ben ellopott, majd visszaszerzett és restaurált műkincsekből
12:00 Varonen/Laakso duó csellókoncertje
14:00 Tárlatvezetések a "Középkori európai szobrászat” című kiállításhoz kapcsolódóan.

Ludwig Múzeum

10:00-20:00 "Emberi történetek - fotómunkák és festmények az Essl Gyűjteményből"
10.00 kis.műhely: a 12 csillag (az EU-jelképek)
14.00 Mesével Európába - irodalmi program (házigazda: Karafiáth Orsolya)
16.00 Tárlatvezetés magyar nyelven
17.00 Tárlatvezetés angol nyelven

Múzeumok tere (Oroszlános Udvar)

14:30 Borrendek felvonulása a Szentháromság tértől az Oroszlános Udvarig
15:00-18:00 Borbemutató kóstolóval

Francia Intézet

10:00-22:00 Hollán Sándor festőművész Rajzok, művészkönyvek című kiállítása

Dorottya Galéria (Eötvös téren)

10:00-20:00 Légli Kerámia és Bormenutató

Gödör Színpad

10:00-18:00 Gyermekjátszóház
10:00-23:00 Sörfesztivál
12:00 Gördülő Tánccsoport műsora
13:00 Tüskepapa cirkuszol
14:00 Központi Tűzoltózenekar
14:50 4U együttes
15:50 Török Ádám és a MINI együttes
17:00 Baby Gabi
17:40 Pege Aladár Kossuth-díjas előadóművész és kvartettje
18:30 Európai körutazás a zene világában, közreműködnek: Bozsik Patrik, Demeter György, Kovács Kató, Sándor Szilvia, Szilágyi Katalin, Zajzon Csaba, zongorán kísér Dorogi Ákos
20:00 Szintetizátor Show, közreműködik a B-Project együttes: Benkő László, Jankai Béla, Kaposvölgyi Goyo, Pálmai Zoltán
20:40 A Best Of zenekar élőkoncertje, közreműködnek a Danubius Rádió műsorvezetői: Abaházi Csaba, Buza Sándor, Garami Balázs, Garami Gábor és Rákóczi Ferenc
22:00 Utcabál a Beat Box zenekarral

Honvéd Színpad

13.00-13.40 Utcaszínházak műsora Langaléta Garabonciások: "A nap és a hold elrablása" Bartha Tóni: Paprika Jancsi Bab Társulat: Fenevadak az utcán, Három kívánság (óriásbábok)
13.40-14.40 “Az utca napos oldalán" - big band és jazz Közreműködik: Légierő Big Band (Veszprém) Vendégek: Szulák Andrea és Fehér Adrienn
14.40-15.00 Strauss-keringők (az Operaház előtti lépcsősoron) Közreműködik: a Honvéd Férfikar (karigazgató: Pálinkás Péter) és a Honvéd Együttes Népi Zenekara Szalai Antal vezetésével
15.00-16.00 Sztárok a színpadon: Az A-Versio együttes és vendégei Közreműködik: Jávori Vilmos dob, Sárik Péter zongora, Nagy László gitár, Horváth Plutó József basszusgitár Vendégek: Bontovics Kati, Berki Tamás ének, Szakcsi Lakatos Béla zongora, Fekete István ének, trombita)
16.00-16.30 Humor-zsák. Közreműködik: Nádas György, Hadházi László és Johnny
16.45-17.30 Kimnowak
17.30-18.00 Utcaszínházak műsora
18.00-19.00 Cotton Club Singers
19.00-20.00 Táncház a Bihari Együttes vezetésével és közreműködésével

Nemzetek Színpada - Pesti Est Színpad

13.00-13.45 Quintbrass (A)
14.00-14.30 Smallest Band (D)
15.00-16.00 Pozsonyi Sentimental Jazz (SL)
16.30-17.30 NIGUN (klezjazz) (H)
18.00-19.00 Joszko Broda (PL)
19.30-20.30 Válogatás francia sanzonokból - közreműködik Bardóczy Attila és a Pódium Duó
21.00-22.00 SIRTOS (GR)

Hagyományok Színpada

10:00-20:00 Kézművesbemutató és vásár (fazekasok, ruhakészítő, szövő, hangszerkészítő, tojásfestő, játékkészítő, bőrműves, és a Vakok Szakiskola diákjainak munkái)
13.00-13.30 Hagyományőrzők felvonulása
13.30-14.30 Ládafia vásári komédiások bemutatója
14.30-15.00 Cigányzenekari koncert
15.00-15.30 Ortiki gólyalábasok és vásári komédiások bemutatója
15.30-16.00 Hagyományőrzők fellépése
16.30-17.00 Gázsa népzenei együttes koncertje előadásában
17.00-17.30 Bihari gyerektáncegyüttes fellépése
18.00-18.30 “Mátyás és Beatrix” c. darab a Maglódi zeneiskola
18.30-19.30 MÁNE és Duna Művészegyüttes folklórműsora
19.30-20.00 Fonó népzenei együttes koncertje
20.00-22.00 Naplegenda

Goethe Intézet

11:00 Fries Mirijam és Anne-Kathrin, a Deutsche Schule Budapest diákjainak zongorakoncertje (műsoron Mozart, Kurtág és Brahms művei)
11:30 A Nagyteremben Bak László és Kollár Ádám (a Deutsche Schule Budapest egykori diákjai) négykezes zongorakoncertje
12:00 Jazzduo ”Light” - Kollár Ádám és Újhelyi Ágnes előadása
13:00 Szilágyi Enikő -Triptichon
16:00 Smallest Band (Deutsche Schule Budapest) jazzkoncert
17:00 Filmvetítés Rendezvényterem: Az európai kulturális intézetek bemutatkozása (Deutsche Schule Budapest, Magyarországi Németek Háza, Közép-Európai Kulturális Intézet, Horvát és Szlovén Köztársaság Nagykövetsége, Francia Intézet)

Lengyel Intézet

15:00 "Pozsony a változások korában" című dokumentumfilm
16:00 "Egy angyal Krakkóban" című film
18:00 "Quo vadis" című film

Osztrák Intézet

10:00- Az Osztrák-Magyar Európaiskola diákjainak fotókiállítása "Üdvözlet Ausztriából - Ausztriai élményeink" címmel Az Osztrák-Magyar Óvoda és az Osztrák-Magyar Európaiskola bemutatása Játékos foglalkozás az Intézet előtt "Jókedvű Ausztria" - "Sport és Szórakozás" (Osztrák-Magyar Európaiskola), "Vidám Játékok" (Osztrák-Magyar Óvoda) címmel A Budapesti Osztrák Iskola kiállítása "Európa - Integráció" címmel
13:00 Jazz-Livemusik (Nagy Iván - zongora, Oláh Zoltán - nagybőgő)
13:00-15:00 Osztrák népdalok és néptáncok bemutatása, tánctanulás
14:00-17:00 Nyelvi játékok, kvíz (nyereményekkel)
16:00-18:00 Az Osztrák Intézet, valamint a Magyarországon akkrediált nyelvvizsgák bemutatása
18:00 "Drei Raben - Három Holló" c. folyóirat bemutatása Felolvasás Ady, Márai, Kemény, Kosztolányi, Parti Nagy műveiből
20:00 Filmvetítés: "Graz Európa Kulturális Fővárosa 2003"

Írók Boltja

10:00-19:00
15:00 Irodalmi rendezvények, házigazda Nagy Bernadette: "Középeurópai ember a kortárs irodalomban" a Szlovák Intézet és a Kalligram Kiadó irodalmi beszélgetése, vendégek, akikkel Mészéros Sándor irodalomtörténész beszélget: Grendel Lajos, Kukorelly Endre, Pavel Vilikovsky "Kultúrák találkozása" a Prágai Tükör, közéleti és kulturális folyóirat irodalmi találkozója. Berkes Tamás bohémistával és Vörös István íróval Sípos Júlia beszélget. Az irodalmi délutánon elhangzik Fekete Gyula Kukorelly versekre írt három dala, Kurtág Gy. Tandori versek, közreműködik Rajk Judit ének, Somogyi Péter hegedű, Jankó Attila fagott.

Liszt Ferenc téri kávézók

16:00-19:00 Café Vian: Irodalmi délután (Czifrik B., Harcos B., H. Hermant, Karafiáth O., Oravecz P., Tolvaj Z., Varró D., Váradi P.)
18:00-19.00 Pesti Est Café: Jazz délután: Szabó Dániel zongorázik, Nagy Péter bőgőzik
18:00 Buena Vista Café: vonósnégyes és klarinétötös (Derecskei A., Pintér D., Józsa G., Rohmann D., Rumy B.)

Operaház

10:00-20:00 "Világörökségünk helyszínei" fotókiállítás 16:30 A Brass in the Five fúvósötös koncertje az Operaház balkonján

Thália Színház

10:00-20:00 A szájjal és lábbal festők kiállítása. A Szájjal és Lábbal Festő Művészek Egyesülete egy önsegítő szervezet, amelynek tagjai kizárólagosan súlyosan mozgássérültek, akik annak ellenére, hogy kezeik használatától meg vannak fosztva, megtanultak szájjal, lábbal festeni.
12:00-13:00 Kisterem: Budapesti Osztrák Iskola Színjátszóköre Pető Judit: Magyar Hüperion - Bessenyei György Bécsben (A történet az 1770-es évek végén Bécsben, Mária Terézia udvarában játszódik. Mária Terézia mellett magyar testőrök szolgálnak, akik közül néhányan azon fáradoznak, hogy magukba szívják az európai szellemi áramlatokat úgy, hogy közben értéket teremtenek saját nemzetük számára.)

Radnóti Színház

11:00 A Baltazár Színház “Gondolj rám szívesen” című előadása
12:00 Az előcsarnokban: Ingrid Maenhout belga festőnő kiállítása

Budapesti Kamaraszínház Tivoli

11:00 Brown Cow Company - Peter Shaffer: Black Comedy a Pázmány Péter Katolikus Egyetem angol nyelvű színjátszócsoportjának előadása

Terror Háza

08:00-20:00 Állandó kiállítás: A múzeum a nyilas és kommunista terror áldozatainak állít emléket, a mindenkori terrorista diktatúrák rémtetteire emlékeztet. A Terror Háza Múzeum időszaki Kiállítótermében Márton Áron (1896-1980) gyulafehérvári püspök emlékkiállítása látható.

Ernst Múzeum

10:00-20:00 Retrospektív kiállítás Niki de Saint Phalle műveiből
11:00 Faludy Judit kurátor bemutatja a kiállítást
15:00 Filmvetítés: Peter Schamony: Who is the monster - you or me?
16:30 Filmvetítés: Peter Whitehead: Daddy

Mai Manó Ház

10:00-20:00 Pécsi József ösztöndíjasok kiállítása, Kertész és Brassai előtt című kiállítás, Zalka Imre fotótörténeti bemutatója

Régi Zeneakadémia - Liszt Ferenc Múzeum

11:00 Ingolf Wunder (A) zongorakoncertje (műsoron Beethoven, Brahms, Liszt művei)

Magyar Képzőművészeti Egyetem

10:00-20:00 Transmissionen 2 kiállítás (D)

Szabadtéri programok az Oktogon és a Bajcsy-Zs. út között és további helyszíneken 13:00-22:00 óráig

13:00 Oktogontól Központi Tűzoltózenekar
14:00 Oktogon Tücsök népi zenekar (SL)
15:00 Oktogontól Olasz zászlódobálók
16:00 Oktogontól Iliosz együttes folklórbemutatója (GR)
13:00 Erzsébet tér, Gödör Olasz zászlódobálók
13:30 Andrássy út (Opera) Olasz zászlódobálók
13:30 Andrássy út (Opera) Központi Tűzoltózenekar
19:00 Andrássy út Olasz zászlódobálók
15:00 Bajcsy-Zs. sarok Törökbálinti Hagyományörző Asszonykórus és Tánccsoport
15:30 Bajcsy-Zs. sarok Großturwaller Musikanten
17:00 Bajcsy-Zs. Oktogonig Sumava menti cseh dudászene
17:00 Oktogontól Bajcsy-Zs-ig Ortiki Gólyalábasok
18:00 Andrássy út Civil Negyed (kortárs tánc)
19:00 Andrássy út Two in One - Hargitay Ákos, Michaela Pein (A): Akciótánc és Ritmus
14:00 Állatkert Határőrség Zenekara
14:30 Vajdahunyadvár Határőrség Zenekara
17:00 Műcsarnok Olasz zászlódobálók
16:00 Műcsarnok előtt Határőrség Zenekara és a Központi Tűzoltózenekar
18:00 F. Nagycirkusz Olasz zászlódobálók

Magyar Mezőgazdasági Múzeum

10:00-20:00 "Mezőgazdaságunk jövője Európában" című kiállítás
10:00, 13:00, "Ismerd meg múzeumunk kincseit" a Rákóczi eke és az 1851-ben Kossuth
16:0018:00 Lajos javaslatára behozott gőzgép bemutatása tárlatvezetéssel, kiselőadással
14:00-17:00 "Reneszánsz táncok a Vajdahunyadvárban" tánctanítás az emeleti aulában Felelevenítenek olyan reneszánsz táncokat, amelyeket a Vajdahunyadvár eredetijében, Mátyás udvarában táncoltak
14:30 Határőrség Zenekara, térzene a Múzeum előtt

Fővárosi Állat- és Növénykert

11:00-12:00 Az Atlantis Színház előadása: Grimm-mesék (Rigócsőr, Hófehérke, Piroska)
13:00-14:00 Az Atlantis Színház előadása: Grimm-mesék (Csipkerózsika, Hamupipőke, Jancsi és Juliska)
14:00 Határőrség Zenekara, térzene az Állatkert előtt

Vidámpark

10.00tól- A Vidámpark hivatalos szezonnyitó napján az új dinosaurus kiállítás mellett egész nap változatos programokkal várja az érdeklődőket: tűznyelőkkel, gólyalábasokkal, lufihajtogatóval, artistákkal, lufiesővel és mindenféle fura szerzetekkel. Fellép a Bóbita együttes és Zoltán Erikával streetdance-verseny lesz.

Fővárosi Nagycirkusz

10:00-12:00 Megnyitó Skót dudás: Kéri György Nagykovácsi Majorett Együttes (kísér: Palota Zenekar) Állami Artistaképző Intézet és MACIVA Stúdiója növendékeinek műsora
13:00-15:00 Trixi Show műsora (Pécsi csoport) Vetélkedő, vezeti: Kocsy Zsolt, közben bűvészek, bohócok és ördögbotosok fellépése
17:00-19:00 Bohóc-zenekar műsora

Közlekedési Múzeum

10.00 A "Valahol Európában" című musical keresztmetszetének bemutatása, a Vasutas Zeneiskola növendékeinek előadásában
11.00 Az "Európai Unió és a közlekedés" című kiállítás megnyitója: Csillag István gazdasági és közlekedési miniszter úr látogatása
11:00 , 14:00 "Utak-hidak Európába" címmel előadás és tárlatvezetés az állandó "Közúti közlekedés Magyarországon az I. világháború után" című kiállításban
12:00 A magyar közlekedés fejlődése Európa élvonalában Előadás diavetítéssel a XIX., XX. század kiemelkedő eseményeiről, eredményeiről és személyiségeiről
13:00 Az angol, svéd, finn, magyar vasutak története - CD-bemutató
10:00-18:00 Játékos vetélkedők, gyerekprogramok, filmvetítések, vasúti terepasztal bemutató

Szépművészeti Múzeum

10:00-20:00 "Reneszánsz tavasz" Verocchio és Észak-itáliai reneszánsz rajzok című kiállítások
10:00-18:00 A Múzeum munkatársai tárlatvezetéseket tartanak az állandó gyűjteményekben
10:00-18:00 "Miss Európa" választás a Szépművészeti Múzeum női portréiból (szavazni 10 és 18 óra között lehet, eredményhirdetés 19:00-kor)
15:00 Varonen/Laakso (FL) duó csellókoncertje a Márványcsarnokban

Műcsarnok

10:00-20:00 Micro/Macro: Brit művészet 1996-2002 című kiállítás
10.00-12.00 Foglalkozás gyerekeknek Szabics Ágnes vezetésével (a foglalkozásokra előre kell jelentkezni a 460-7018-as telefonszámon)
10.00-12.00 Filmvetítés: Jacques Tati: Kisvárosi ünnep (Jour de fete, 1949)
12.00 Tárlatvezetést tart dr. Fabényi Júlia főigazgató
14.00-16.00 Filmvetítés: Jacques Tati: Hulot úr nyaral (Les vacances de M Hulot, 1953)
16.00 Az épület előtt: Központi Tűzoltózenekar és a Határőrség Zenekara játszik
19.00 Reform Art Unit koncert, fellép Fritz Novotny (A), Babits A. és Lőrinszky A.

Liget Építészeti Iroda

10:00-20:00 Modern holland építészeti kiállítás az Erick van Egeraat építészeti iroda terveiből és makettjeiből

2003-04-03 12:07:00
Cikk nyomtat?a Cikk elk?d?e e-mailbe Hozz?z?? a cikkhez
 
Előadóművézet Sajtóanyagok
Irodalom Könyvsarok
Képzőművészet Kiadváyok
Filmművészet Fesztiválok
Tásadalom Ráday utca
Programajáló Pécs 2010
Pályázatok Enciklopédia
Paul Lendvainak
Lieber Paul, kedves Pali, Isten éltessen bis hundertzwanzig derűben, egészségben a számodra kedves és fontos személyek nyújtotta gute Gesellschaftban. (Lipovecz Ivántól)
[ Archívum ]
[ Keresés ]
Jávorszky Béla Szilárd – Sebők János a MAGYAROCK története 2

Kocsis Zoltán -

Kozák Péter - Földiekkel játszók

A 37. Torinoi Filmfesztivál

Érdi Tamás - Beethoven zongoraszonátái

Nemes Anna - Előled

Szemből szembe

Sztárparádé a Krizshow After-Partyn

Radnóti Zsuzsa kapja az első Art is Business – Fidelio „Művészek a művészekért” k

Rigó Jancsi bemutató Egerben

Hofi naplója

Koncz Zsuzsa

Lévai Katalin: Bábel – Budapest

Eperjesi Ildikó – Olekszandr Kacsura: Sorskönyv a frontról

Sci-Fi filmfesztivál Triesztben

Füst a szemben

A 88. utca fogjai

A revizor

Mégis, kinek az élete

Romlás

Kaukázusi krétakör

A szecsuáni jó ember

Vihar

Dogville

Szép nyári nap

Ördögök

Hű, de messze van Petuski!

Nyári kalandok

Csákányi - Kulka

Idill

ISMERI?
[ Ki kicsoda játék ]
275 portré
cikkek
galéria
Keresés
Terasz 2002-2006
Terasz 2001-2002
 
 
 
 
Film
Adatbázisok - Amatőr - Digitális film - Filmek időrendi sorrendben - Filmek kategóriák szerint - Filmfesztiválok és díjak - Filmkészítés, filmforgalmazás - Független film - Klasszikus filmek, filmklasszikusok - Média - Mozik, moziműsor - Multimédia - Oktatás, filmtörténet - Online vásárlás - Rendezők - Szervezetek - Színészek, színésznők - Toplisták, filmelőzetesek - TV-csatornák, videotékák

Fotózás
A nap fotója - Analóg fényképezőgépek - Boltok, használtcikkek, szolgáltatások - Digitális Fényképezőgépek - Elmélet - Hírek - Múzeumok, kiállítások - Nyomtatók - Online galériák, portfoliók - Pályázatok - Szkenner - Tartozékok - Témák, zsánerek - Weblapok, magazinok

  Irodalom
A századforduló irodalma - Antik irodalom - Antikváriumok - Barokk - Bevezető - Érettségi tételek gyűjteménye - Felvilágosodás - Gyermek- és ifjúsági irodalom - Irodalmi újságok és folyóiratok - Irodalmidi díjak, egyesületek, szervezetek - Irodalomtörténet és irodalomtudomány - Klasszicizmus - Kortárs magyar irodalom - Kortárs világirodalom - Könyvesboltok - Könyvkiadók - Könyvtárak - Középkor - Nemzetek irodalma - Realizmus - Reneszánsz - Romantika - Szimbolizmus - Szórakoztató irodalom - Tematikus gyűjtemények - XX. századi magyar irodalom - XX. századi világirodalom

Művészet, építészet
Alkotások - Alkotók - Dokumentumok - Gyűjtemények - Információk - Kiadványok - Korok, stílusok - Technikák - Üzlet

  Színház
Budapesti színházak - Határon túli magyar színházak - Mozgás- és Táncszínházak - Színészek weboldalai - Színházi oldalak - Vidéki színházak

Tánc
Elmélet, szakirodalom - Előadások, táborok, fesztiválok - Koreográfusok, vezetők - Külföldi táncos oldalak - Magyar táncoldalak - Tánc csoportok, együttesek, társulatok - Tánc fajták - Táncházak - Tánckellékek, jelmezkölcsönzés, tervezők - Táncművészeti folyóiratok - Táncoktatás - Táncos filmek - Táncos képviseletek - Táncosok, tánctanárok - Táncpartner kereső - Táncversenyek, ranglisták

Zene
Dalszövegek - Filmzene - Komolyzene - Koncertek - Könnyűzene - Lemezforgalmazás - Mp3 - Népzene - Slágerlisták - Zenei média

 
 
  © 2006 - Terasz Kiadó Kft. [ Impresszum ] [ Médiaajánlat ]